ASK ME !

• diary

• I am healthy :P now.

6. října 2012 v 20:42 | Niki.

Zdravím :)
No, zase blog pěkně zanedbávám, ale nezlobte se na mě prosím .. Od úterka jsem byla nemocná :/ znáte to, bolesti v krku, horečku, rýma, kašel, takže jsem z postele skoro nevylézala :/ Až dneska jsem, řekla bych, úplně fit :)
Dneska jsem byla s K. ve městě ♥ no, zase jsme utrácely :D :/ i když jsme si řekly, že si prostě nebudeme už nic kupovat a budeme si šetřit, ale holky znáte to, nejde odolat :D když si něco zkusíte a zjistíte, že vám to sluší :D jo, asi jsem shoppaholik :D já to vím o sobě :D ale koupila jsem si krásný světle růžový háčkovaný svetřík %) a taky takové volnější tygrované tričko .. no jsem spokojená :) pak jsme si šly s K. sednou do pizzerie, ale daly jsme si jen horké jablko a potom džus :) ... doporvodila jsem ji na nádraží a šla jsem na hokej :) řeknu vám, parádní hokej, naši vyhráli !! %) a ke konci jsem se na chvilku viděla s M. ♥ ale domů jsem musela jet s tátou, abych neprochladla a nebyla zase nemocná :/
Víkend bych doposud zhodnotila kladně :) ale teď už se odeberu do postele a půjdu si číst :) mějte se krásně :* a promiňte mi, že sem nechodím :) ale nemám čas :/

• PERFECT weekend ♥

30. září 2012 v 21:01 | Niki.

Zdravím :)
Takže měli jsme trošku prodloužený víkend, ale mě to teda moc nepřišlo :D Ve čtvrtek jsem byla doma, to jsem neměla co dělat, tak jsem večer strávila u počítače :D
V pátek jsem byla z čísti doma, protože počasí bylo všelijaké :) V sedm přijel strejda s tetou, tak jsme poseděli :) V osm přijel M. a teta se strejdou vzali naše pryč, tak jsme byli doma úplně sami :) Já se ještě upravovala a připravovala na večer a on koukal na televizi :) V devět jsme vyšli z domu a šli do kulturáku tady u nás na jednu akci - Elements of sound :) bylo to strašně fajn, akorát všude byly neskutečné fronty:/ a to pak už ani lidi nepouštěli .. my měli štěstí, protože těsně za námi zavřeli dveře, že už další nebudou pouštět .. Byly jsme tam sice jen chvíli ale bylo to fajn :) s holkama jsem si pořádně zatancovala %) doma jsme pak s M. koukali na film ♥
Včera jsem byla s K. v pizzerii %) dali jsme si Quattro Formaggi, jak já tuhle pizzu miluju ♥ a pak ještě Frappé, a jelikož jsme měly ještě čas, tak jsme si daly ještě džus, do půllitru s vodou :) jely jsme pak v devět domů :) bylo to moc fajn odpoledne %) pak jsem si ještě psala s M. ♥
Dneska nic moc den .. nuda nuda a nuda :/
Já valím spát, nějak mě bolí hlava :/ každopádně to byl moc krásný víkend! ♥

• boring school ..

26. září 2012 v 16:09 | Niki.

Zdravím školáci :P :D
Tak nějak stručně vám řeknu, co se dělo posledních pár dnů, co jsem tu nebyla :) ..
V pondělí, ve škole, neskutečná nuda, utíkalo to pomaleji než snad mohlo :D .. odpoledne jsem byla s K. v posilovně, daly jsme si do těla pořádně :D snad budou i výsledky pořádný :D
Včera se to ve škole dalo, místo odpoledka jsem šla k té kadeřnici, ale mám vlasy skoro stejné jako předtím, akorát maličko mi ubrala na délce a trošku prostříhala a taky ostříhala maličko ofinu (sestříhala a prostříhala) ale vypadá to stejně jako předtím :D takže furt mám svoje krásné dlouhé vlásky ! %) :D potom jsem byla ještě s M. ♥ byly jsme si sednout v parku, bylo nádherně, takže ideální den na procházku a pak ten park :)
A dneska, no ve škole mi to ubíhalo nejvíc pomalu, nedalo se to tam vydržet :D ještě bez K. :( protože je nemocná jakási :D .. no a jinak za chvilku jedu na hokej :) doufám, že naši vyhrají !! :)
Zejtra máme jakýsi den evropských jazyků a pak už konečně volno !!! :D jupí ! :D
Co máte v plánu na ty dny volna? :)) Já mám akorát jeden plán, a to na pátek, jinak se uvidí :)
Mějte se krásně ;)

• hate quarrels, love my boy ♥ .. btw. new design ;)

23. září 2012 v 11:49 | Niki.

Zdravím :)
Včera jsem byla na tom hokeji. Ještě předtím jsem psala M., jestli na něj mám počkat, ale neodepsal (už měli přípravu a neměl u sebe mobil).
Po první třetině jsem ho viděla sedět tam na střídačce, tak jsem za ním šla, že ho pozdravím a zeptám se ho, jestli na něj mám počkat, ale jeho reakce byla fakt hnusná. Řekl mi jen, co chci a že tam nemůžu být. Už ani nevím, co jsem mu odpověděla, ale ztratila jsem chuť mu cokoliv říkat a šla jsem na záchod, protože slzy se nedali udržet. Byla jsem tam celou přestávku (15 minut) a pak taky celou druhou třetinu (20 minut). Pak jsem vylezla a byla jsem jak přešlá mrazem. Nakonec mě hokej docela rozveselil, protože naši vyhráli :) .. Jak jsem šla na bus, přišla mi od M. smska, že to nemyslel zle a že ví, že byl na mě hnusej atd. Nakonec jsem teda místo na bus mu šla naproti zpátky ke stadionu a čekal semnou na vlak. Potom se mi omlouval ještě několikrát. Hned jak přišel, tak mě objal a omlouval se. ♥
Jak je napsáno v názvu: NESNÁŠÍM HÁDKY, MILUJI SVÉHO PŘÍTELE! ♥ Vím, že hádky občas jsou, ale já je tak nesnáším. Každopádně jsem ráda, že dokázal uznat chybu a omluvit se.
No a dneska jsem si řekla, že bych blog mohla trošku poupravit, takže jsem změnila design a upravila trošku menu :) Taky jsem promazala oblíbené blogy, těm, co jsem smazala, se omlouvám, ale už mě vaše blogy prostě nebaví, stejně ani vy ke mě nechodíte. ;) Líbí se vám design?
Já zase jdu, musím se učit matiku a účetnictví :/ a taky si chci zase přečíst pár stránek knížky :) Mějte se:)

• ice - hockey ♥

22. září 2012 v 14:52 | Niki.
Zdravím :)
Zase jsem se přes týden vůbec neozvala. Ale omluvte mě. Bývám teď na počítači tak hodinu denně a do toho musím dělat i úkoly, takže mi nezbývá moc času :/ .. Ale blog mi docela chybí, jak vidíte i v tom nadpise. Jenže je fakt problém sem chodit každý den. Nebudu vám sem psát, co jsme ve škole dělali a jiní pitomosti se školou, stejně to nikho nezajímá :D Chci se pokusit sem napsat aspoň obden nebo tak nějak. Tento týden se mi ve škole dost táhl. Bylo to dlouhé a unavující. V pátek jsme s K. šli až na jedenáct, prostě se nám nechtělo, tak jsme si přispaly a byly tam až na poslední tři hodiny.
Za tento týden mi z votocvohoz.cz přišlo hodně věcí od některých holek, takže můj šatník je zase obnoven a já jsem spokojená :D %)
Příští týden jdu ke kadeřnici, ke které už se dost těším, protože už mám ty vlasy dost dlouhé a nevím co s nimi :D
No, dneska jedu na hokej ! %) konečně bude i M. hrát, ale asi ho bohužel ještě po zápase neuvidím, což mě dost mrzí, ale je hnusně a nevím, co bychom dělali v tomhle počasí někde venku, navíc bude zima :D :/
Holky, co vás mám v oblíbených, nezlobte se na mě, ale ani obíhat nestíhám. Už budu mít jen oblíbené blogy, ne žádné Affs. Což znamená, že si tam budu přidávat holky sama a nemusím k nim chodit každý den.
Mějte krásný víkend, i když počasí nám moc nepřeje:/ Pá :*

• miss u ♥

14. září 2012 v 22:40 | Niki.

Ahojte školáci! :P
Na začátek se omlouvám, ale tento týden nebyl vůbec čas:/ takže jsem tu nepřidala vůbec nic ..
V pondělí jsme byly na výšlapu se školou, šli jsme asi 2 km do kopce, bylo vedro jak prase, takže fakt paráda :D přišla jsem dom fakt vyřízená :D
V úterý jsme měli sice jen dvě hodiny a pak nás pustili domů, ale byla jsem s K. ve městě kouknout po oblečení :)
Ve středu jsme byly na dalším výšlapu, tentokrát do kopce tak 5 km, což mě málem zabilo :D a taky jsem ve středu byla na hokeji v Olmiku a kamarádama a kamarádkama :) hodně luxusní zápas :) sice naši prohráli, ale hráli fakt dobře :)
Ve čtvrtek jsem se na školu úplně vykašlala a zůstala jsem doma, respektive u K. :) koukali jsme na filmy, na oblečení na netu a taaaaak :) (jako 6 hodin těláku by mě po tom výšlapu asi zabilo:D)
No a dneska jsme měli 3 hodiny tělák a pak jsme byly na bazéně, což bylo fajn:)
A teď, v úterý jsem si koupila novou halenku do vínové barvy, potom riflové legíny a naušnice:)
Taky jsem začala pridávat a vyměňovat věci a votocvohoz.cz, takže už mám doma jedny šaty a jednu krásnou halenku a jsem maximálně spokojená :))
No a teď k nadpisu .. Jojo, je to o M. ♥ bohužel je už od úterka nemocný, takže jsem ho ani neviděla:/ už mi fakt chybí a neuvidím ho ani teď o víkendu, protože se mu to nelepší :/ Nojoooo, jsem strašná, ale myslím, že to všechny znáte. To, když vám chybí milovaná osoba ♥ Snad se mu to brzy zlepší a uzdraví se:)
Doufám, že bduu mít více času na blog a budu moct více přidávat :) omlouvám se i oblíbeným, ale jak je škola, tak prostě nestíhám chodit ke mě na blog, natož na ty vaše :/ kdyby si mě chtěl někdo vymazat, tak si mě vymažte, ale opravdu ode mě momentálně nečekejte velkou aktivitu ;) musím se soustředit na školu ;)
Pá ;*

• amazing Saturday ♥

9. září 2012 v 13:27 | Niki.

Dobré nedělní odpoledne přeju :)
Moc sem nepíšu, ale prostě není čas. V pátek jsem sem článek napsala, o zemřelých hokejistech, protože jsem neměla náladu sem nic jiného dávat. Ani nápady. Stejně už sem moc lidí nechodí, jen ti moji věrní :) V pátek jsem teda večer proseděla doma u počítače, koukala jsem na film a jedla sýrový pocorn %)
Včera byly tady u nás jakési hody, tak mě kamarádka přemluvila a šla jsem se tak kolem třetí za ní mrknout. Seděli jsme venku a popíjeli kofolu. O půl páté jsme se šli koukat na fotbal, ovšem naši prohráli 4:1. Takže nic moc. Potom už jsem musel ajít domů, protože jsem byla s M. domluvená, že přijede a půjdeme se tam zase podívat, protože jsem chtěla vidět ohňostroj v deset večer:) Přijel v osm, ale já nějak nestíhala, tak si dal s tátou ještě čaj a pak jsme šli. Cesta tam trvala asi něco přes půl hoďky. Sedli jsme si tam venku, M. si dal pivo a já ovocného Gambrinuse. Byla mi venku strašná zima ale:/ V deset hodin byl ten ohňostroj a byl fakt úžasný ! Nečekala jsem takhle hezký ! %) potom už jsme šli domů a šli jsme si lehnout :) Koukali jsme na Zkaženou úču :D No a asi před dvěma hodinama už odjel, tak jsem to zakotvila na fb :)
Jinak jsem si založila profil na votocvohoz.cz, tak pokud třeba tam někdo máte profil, tak mi dejte odkaz, třeba něco vyměníme, nebo se vám u mě něco zalíbí ;)
Já jdu odpočívat, moc jsem se nevyspala, protože jsem nachlazená a celou noc mě budil ten odporný kašel a rýma :/ mějte se:)

• hope

5. září 2012 v 18:27 | Niki.

Naděje. Naděje a zase naděje.
Co si říkám já? Že když se něco pokazí nebo prostě cokoliv, vždy je nějaká naděje, aby se to dalo spravit. Ano, někdy jsou ty naděje bohužel falešné, ale to snad v málo případech. Já věřím v to, že když se budu snžit, tak dosáhnu toho, čeho dosáhnout chci.
Chtěla jsem mít krásný vztah s člověkem, který mě bude milovat takovou, jaká jsem. MÁM TAKOVÉHO! ♥
Minulý rok jsem chtěla na vysvědčení vyznamenání, dělala jsem pro to vše a MĚLA JSEM HO! :)
Vždy jsem chtěla začít cvičit a zlepšovat své tělo, dělám pro to, co můžu a DAŘÍ SE MI! :)
Nechci tím říct, že se třeba někteří nesnažíte, vím, že některé věci jsou nemožné :/ ale chce pro to udělat maximum a vzdát to až potom, pak si můžete říct, že to opravdu nejde.
A proč píšu tento článek? Protože tento rok se chci opravdu hodně věnovat škole. Říkáte si, že to říkám teď, ale myslím to vážně. Už jsem v třeťáku a pomalu se blíží maturita a musím se opravdu učit. Chci si stanovit cíle. Chci zkrátka něco dokázat. Ve škole začnu opravdu makat, abych byla aspoň trošku spokojená se svými známkami.

Takže, co se školy týče, začnu:
• číst knížky z povinné četby na maturitu
• učit se daleko více do angličitny, s kterou DOST "bojuji"
• nemluvit v hodinách a soustředit se na výklad učitele
• mít na konci roku vyznamenání
• více mluvit anglicky
• cvičit psaní všema deseti do PEKU

No, možná si myslíte, že to nedám, ale já si věřím. Ve škole sice nejsem nejhorší, ale zlepšit by to chtělo. Na konci roku jsem sice měla opravdu skvělý průměr, takže si ho chci jen udržet a chci to dělat pro sebe. Abych na sebe mohla být pyšná, že něco dokážu. A také i rodiče, aby na mě byli pyšní.

A k dnešku, ve škole celkem pohoda. Jen do 12:40 :) Už mám skoro všechny sešity nakoupené, tak je jen opisuji. Což je otrava:/ Přepisuji si čtenářský deník, abych to vše měla přehlednější a hezčí. Jsem holt puntičkářka no :D .. Zítra si chci dojít ještě do papírnictví pro nějaký školní diář, abych si mohla tam zapisovat všechny testy, úkoly, atd. :) a taky do knihovny, půjčit si knížky z povinné četby :) .. Noo, zítra mám ještě od šesti hokej, takže nevím, jak se sem dostanu, jak budu stíhat ;)
A děcka, už máme půlku týdne za sebou, jupíííí :D mějte se, já valím :) dobrou :)

• 4.9. long day at school :/

4. září 2012 v 19:59 | Niki.

Dobrý večer všem:)
Taka jak jste prožili "první" den, kdy se učí? :P .. No, u mě to bylo celkem unavný a dlouhý den .. byla jsem ve škole hned do 15:50 :/ první dvě hodiny to byla pohoda, měli jsme ICT a tam nám jen třídní "četl" (spíše rychle přeletěl) školní řád té učebny a my pak byly na netu akorát :D a druhou hodinu nás zase učitelka z těláku poučovala o bezpečnosti v tělocvičně:D třetí hodinu němčina, tam jsme si napsali akorát tématický plán a pak zbytek hodiny měli volný :D čtvrtou hodinu v eku (ekonomika) jsme nic nedělali, ale oznámil nám učitel, že budeme psát opakovací test z druháku, takže paráda :D pátou v kaji (konverzace z anglického jazyka) jsme si napsali zase tématický plán a už nám stačila dát i úkol :D šestou hodinu jsme popsali 3 A tímatickým plánem v PRA (Právo), takže mě bolela akorát tak ruka :D .. pak jsme měli volnou, šli jsme s kámoška koupit si nějaké sešity do papírnictví :) .. 7. hodinu jsme měli češtinu a tam jsme zase psali tématický plán na 3 A takže paráda :D a oznámila nám, že už v pátek se máme připravit na diktát :D (ale to mi až tak nevadí, diktáty mi většinou jdou:D) a osmou hodinu jsme měli UCE (Účetnictví) kde jsme celou hodinu jen seděli jak debilové a učitelka nás prostě nemohla pustit dom že :D
Teď valím spát, jsem unavená nějak z té školy :D omlouvám se oblíbeným, ale fakt v těchle dnech nestíhám obíhat ;/ dobrou noc :*

• first day

3. září 2012 v 16:58 | Niki.

Zdravím všechny školáky :D :P
No, když mi ráno v šest hodin začal zvonit budík, myslela jsem, že s tím někam švihnu :D tak moc se mi nechtělo vstávat :D ale nakonec jsem vstát musela :/ .. byla jsem totiž domluvená s kámoškou, že pojedu vlakem, abychom si mohli zabrat nejlepší místa ve třídě :D takže sedím ve čtvrté lavici s mojí nejlepší kamarádkou K. ♥ (která je teda teď na dovolený v Itálii, závist%)) a před námi i za námi sedí holky z té naší šestky :D :) .. no, ve škole jsme byly do půl desátý a pak dostali do jedenácti rozchod ve městě .. v jedenáct už jsme seděli v kině a ředitel měl projev a pak jsme sledovali film .. dávala jsem vám na něj recenzi v předchozím článku, tak mrkněte ;) celkem drastický v některých situacích .. domů jsem přišla kolem půl třetí a hned zalehla do postele :D byla jsem tak unavená :D zejtra jsme ve škole už do 15:50 že :/ jakoby nám nemohli dát nějaký úlevy ten první tejden :D :/ no nic, půjdu asi koukat na film :) ale budu na pc ještě :) napíšu zase zítra, pokud to budu stíhat ;)
Teď na blog nebudu mít tolik času, pak mi začne i posilovna, zumba a aerobic, takže času bude opravdu málo ;)
 
 

Reklama